تبلیغات
بی مقدمه - مطالب تیر 1387


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

پیشگوییهای نوستر آداموس

نوشته شده توسط:هاشمی
سه شنبه 4 تیر 1387-10:06 ق.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم

 

پیشگوییهای نوستر آداموس

 

با سلام به دوستان عزیز

در مورد پیشگوییهای  نوستر آداموس مطالبی را شنیده بودم اما این شخص را دقیقا نمیشناختم  . سعی کردم اطلاعات بیشتری در موردش پیدا کنم که متاسفانه به فارسی چیزی پیدا نکردم چون معمولا وبلاگها و سایتها همه از یک سایت یعنی موعود اسلام مطلبی را  کپی کرده بودند.خوب با این وجود از  کتاب و سایتهای خارجی توانستم مطالب بیشتری در مورد این شخص بدست بیاورم که خلاصه آن را برای شما دوستان عزیز در اینجا عرض می کنم.

پیشگوییهای نوستر آداموس بی مقدمه

مایكل دى نوستر آداموس یک مسیحی متولد فرانسه ( 1566-1503) و یک پزشک بود که در اواسط عمر خود شروع به پیشگوییهایی میکند که هنوز هم مشخص نیست که چه طور و از کجا این پیشگوییها را انجام میداده است .این شخص تمام پیشگویهایش را به صورت شعر   و تقریبا رمز گونه نوشته است که شاید دلیل اصلی آن ترس او از کلیسا بوده است چون آن زمان هر کس پیشگویی یا کاری از این قبیل انجام میداده است از طرف کلیسا جادوگر معرفی و به مرگ محکوم میشده است . او پیشگوییهای خودش را از زمان حیات خود شروع کرده و تا حالا نیز ادامه پیدا میکند . خوب یک سری از آنها را که مهمتر از بقیه بود بطور خلاصه مینویسم

پیش بینی ظهور ناپلئون ، جنگ جهانی اول و دوم ، تشکیل اسرائیل ، جنگ شش روزه اعراب و اسرائیل ، انقلاب ایران ، صدام و جنگ او علیه ایران ، یازده سپتامبر و ...

موارد بالا از مهمترینهای پیشگوییهاش بوده که به وقوع پیوسته البته این بخش کوچکی از کتاب اوست چون اصل کتاب 942 دوبیتی است که خیلی موضوعات را  عمداتا در مورد فرانسه و اروپا بیان کرده که برای ما اهمیت چندانی ندارد . جالب تر اینکه پیشگویهایی که هنوز زمانشان  فرا نرسیده بیشتر در مورد خاورمیانه و مسلمانهاست که خلاصه آن را در زیر می نویسم

 

1- «بر اثر اختلافات داخلى و بى توجهى در فرانسه‏ راه براى محمّدیان باز خواهد شد سرزمین سن و دریاى آن پر از خون خواهد گشت‏ و بندر مارسى پوشیده از كشتیها و بادبانها خواه شد».

که منظورش حمله مسلمانها به فرانسه است

2 - «در منطقه ثروتمند عربى‏ شخصى نیرومند در دین محمّد(ص)به دنیا مى‏آید او اسپانیا را آشفته مى‏سازد و غرناطه  را شكست مى‏دهد. و از این گذشته از راه دریا ملّتهاى لیگورى ( ظاهرا منظور ایتالیا است) را نیز».

3 - «فرانسه از پنج سو،به خاطر سهل انگارى خود مورد حمله قرار مى‏گیرد تونس و الجزایر را ایرانیان،تحریك مى‏كنند (لیون)و(اشبیلیه)و(بارسلون)سقوط مى‏كنند و به كمك ارتش و نیزیها نمى‏توان آنها را نجات داد».

 

4 - «مشعلى برافروخته شبانگاه در آسمان دیده مى‏شود در نزدیكى سرچشمه و بستر رود(رن) گرسنگى و اسحله،كمك بسیار دیر مى‏رسد ایران از جاى مى‏جنبد و بر مقدونیه حمله مى‏برد».

5 - «رهبر ایران در اسپانیاى بزرگ نیرو جمع مى‏كند ناوگانى از كشتیها بر ضدّ مردان محمّدى‏ از(پارت)و(ماد)كه یونان را غارت مى‏كنند و پس از آن در بندر(یونى)بزرگ به انتظارى طولانى مى‏نشینند».

6 - «با آتش و آهن،نه چندان دور از دریاى سیاه‏ نیروهایى از ایران مى‏آیند تا( طرابوزان شهری در ترکیه )را اشغال كنند (فاروس جزیرهای در مصر )و(مثلین جزیره ای در یونان)مى‏لرزند،فرمانروایى فراگیر است‏ دریاى آدریاتیك از خون عربها پوشیده مى‏شود».

7 - «در میدانهاى نبرد در ماد و عربستان و ارمنستان‏ دو سپاه بزرگ سه بار گرد هم مى‏آیند و در نزدیكى سواحل رودارس‏ خانواده سلیمان بزرگ از هم پاشیده مى‏شود».

اشاره به نابودی اسرائیل

 

این بخشی از پیشگوییهایی بود که در کتاب نوستر آداموس  دکتر اعراجی به آن اشاره شده بود. یک نکته جالب که وجود دارد اینکه نوستر آدموس هیچ کشوری را مستقیما با نام خودش معرفی نکرده بلکه با اشاره به یکی از شهرهایش به آن کشور اشاره کرده است در صورتی که نام  ایران را بطور واضح بنام پرشیا که آن زمان ایران به این نام خوانده می شد نام برده است و در کل انتهای پیشگویی به جای میرسد که جهان اسلام به رهبری ایران غرب را از پا در می آورد .

هرچند خودم به پیشگویی هیچ اعتقادی ندارم ولی امیدوارم حداقل این قسمت آخرش حقیقت پیدا کند که از شر اسرائیل و غرب راحت شویم.

 

هر چند من شک دارم که واقعا چنین کتابی وجود داشته باشد چه بسا نقشه ای موذیانه  باشد که یک سری وقایع  تاریخی را سر هم کرده باشند تا با توجه به آن افکار دنیا رو تحت تاثیر قرار بدهند و افکار عمومی جامعه خودشان را به طرفی سوق بدهند که مسلمانان به ویژه ایران شما را نابود میکنند پس با ما همراه باشید تا نگذاریم کسی به شما آسیب برساند .نکته جالب اینکه که  تا قبل از 11 سپتامبر هیچ خبری از این پیشگوییها نبود اگر هم بود بسیار کم اهمیت بود و کسی توجه چندانی به آن نداشت. اما ناگهان می بینیم بوش به خاورمیانه لشکر کشی میکند و همزمان تمام سیاستمدارها نظریاتشان را تحت تاثیر همین پیشگوییها ابراز میکنند و حرف از آخر الزمان میزنند. اگر می خواهید به واقعیت این حرف من پی ببرید فقط کافی است یه جستجوی ساده در اینترنت انجام دهید سیل پیشگوییهایی از آینده جهان به ویژه خاور میانه و بخصوص ایران می یابید که همه آنها بطور محسوسی  مشابه این پیشگویی و عمداتا ضد اسلامی و ایرانی هستند . نسخه های به ظاهر قدیمی این کتاب در موزه نگهداری می شود که هیچکس غیر از خودشان نمیداند اصل است یا جعلی و اینکه آیا قدمت آن واقعا به 450 سال قبل بر می گردد ؟؟!

بهرحال غربیها در تحریف استاد هستند مثل کتب تاریخی، دینی و اخیرا جغرافیایی که نام خلیج فارس را با بی شرمی تمام علنا جعل می کنند .

در تاریخ که هردوت هرجا نامی از ایران و کشورش یونان آمده با ارقام جعلی و بعضا تخیلی موضوعاتی را به سود کشورش بیان کرده است که واقعا مضحک است و جالب اینکه هنوز هم از روی آمار و ارقام هردوت  و بعضی از تخیلاتش کتاب می نویسند و به اسم تاریخی که بسیار مستند و واقعگرایانه است به فروش می رسانند .در کتب دینی که همه ما شاهد  تعدد انجیلهای گوناگون که هر کدام به سلیقه یک شخص یا اشخاصی نوشته شده است هستیم.

...بهرحال هر چه گفتند تا خودمان یقین نکنیم باور نکنیم...  البته این نظر من بود شاید دوستان عزیز وبلاگ بی مقدمه نظر دیگری داشته باشند البته من شخصا دوست دارم قسمت آخر این پیشگوییها اتفاق می افتدتاریخ آخرین ویرایش:سه شنبه 4 تیر 1387 10:06 ق.ظ