تبلیغات
بی مقدمه - مطالب خرداد 1391


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

اسراف از نوع عربی

نوشته شده توسط:هاشمی
چهارشنبه 24 خرداد 1391-03:38 ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم

 

با سلام خدمت دوستان عزیز

 توی اینترنت چند تا عکس دیدم حیفم آمد شما هم نبینید نیاز به توضیح اضافه نداره بنابراین گذاشتم ببینم نظر شما در موردشون چیه

اسراف از نوع عربیاسراف از نوع عربی


اسراف از نوع عربیاسراف از نوع عربی

 اسراف از نوع عربی

 اسراف از نوع عربیesraf


تاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه 24 خرداد 1391 04:22 ب.ظ

صدای ملت ایران یا مردم غرب ؟؟!!!!

نوشته شده توسط:هاشمی
چهارشنبه 24 خرداد 1391-01:06 ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم

صدای ملت ایران یا مردم غرب ؟؟!!!!

این روزها وقتی  شبکه های صدا و سیما رو میزنی  از اینکه به شعور بیننده ایرانی اینقدر توهین میشه فقط می توان تاسف خورد . متاسفانه کل خبری که صدا و سیما پخش میکنه درباره اوضاع بد اقتصادی کشور های غرب است. که ای وای من، مردم توی این کشورها از فشار اقتصادی بسیار رنج می برند و کلی بیکار دارند و در فقر به سر می برن  و از این جور حرفها که واقعاً جا لب است  .

منظور من این نیست که نباید از این جور خبر ها پخش بشه بلکه باید در مورد اوضاع بد اقتصادی و بیکاری توی کشور خودمون هم  همینطور جدی و مصمم پیگیر باشند نه اینکه اینطور القا کنن که توی کشور خودمون هیچ مشکلی نیست و فقط اروپا و آمریکا  مشکل دارند .

البته نمیخوام بیشتر بنویسم چون که میدونید که مردم غرب همین الان که به اصطلاح در فقر و بیکاری به سر  می برن از ما چقدر وضع بهتری دارند .

من که وقتی اخبار صدا و سیما رو می بینم واقعاً نمیدونم این صدا سیما برای ما اخبار پخش میکنه یا برای  مردم اروپا  اما با این وجود خوب میدونم که پولش از جیب ما داره خرج میشه  .

کاش این رویه اصلاح بشه تا مخاطب داخلی حس نکنه داره بهش توهین میشه و به ناچار به شبکه های دیگه روی بیاره و خدای نکرده غرب زده بشه!!!

23/ 3 /91تاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه 24 خرداد 1391 01:13 ب.ظ